Serbülent Gökhan Beyaz Kimdir

Prof.Dr.Serbülent Gökhan Beyaz, Tıp Fakültesini Edirne'de Trakya Üniversitesinde tamamlandıktan Sonra 2003 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nin Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim dalında araştırma görevlisi olarak görev yapmıştır. 2007 yılında mecburi hizmetini yapmak için Diyarbakır'a gitmiş olup bilimsel çalışmasını devam ettirmek için 2011 yılında Yrd.Doçent olarak Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesinde göreve başlamıştır. Ağrı tedavisi için Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Algoloji Bilim Dalı'nda eğitim almıştır. Prof.Dr. Serbülent Gökhan Beyaz, kronik ağrı ve tedavilerinde bilgi ve deneyimlerini geliştirmek için Amerika Birleşik Devletleri Texas Tech Üniversitesine gitmiştir. 2013 yılında Sakarya Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi' nde Ağrı Kliniği kurduktan sonra hem hasta tedavilerine hem de akademik çalışmalarına devam etmiştir. Bel ve boyun fıtığı ağrı tedavileri için Almanya' ya, Kanser ağrı tedavileri için İspanya'ya, Minimal invaziv ağrı tedavileri için Hırvatistan' a gitmiştir. 2017 yılında Dünya Ağrı Board Sertifikasını kazanarak Fellowship International Pain Practice ünvanını almıştır.

İSKİOGLUTEAL BURSİTİS
TERES MAJOR SENDROMU
KRONİK PANKREATİT
ROTATOR CUFF

ÖZGEÇMİŞ VE ESERLERİMİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ

2020 yılında akdemik çalışmaları sonrası Profesör doktor olan Serbülent Gökhan BEYAZ'ın çoğu birinci isim olmak üzere 140'ın üzerinde Ulusal ve Uluslararası bilimsel çalışması, girişimsel ağrı tedavisi üzerine patent ve kitapları vardır. Bel-Boyun fıtığı tedavileri üzerine kendi geliştirdiği yeni tedavi yöntemleri olan Dr Beyaz, özellikle kanser ağrıların giderilmesi, omurga kaynaklı ağrıların tedavileri, geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamaları (Ozon Terapi, Proloterapi, Fitoterapi) başta olmak üzere hasta tedavilerine ve akademik çalışmalarına devam etmektedir.

Bel-Boyun fıtığı tedavileri üzerine kendi geliştirdiği yeni tedavi yöntemleri olan Dr Beyaz, omurga kaynaklı ağrılar, kanser ağrısı, geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamaları başta olmak üzere ameliyatsız hasta tedavilerine devam etmektedir.

 

 

Şimdi Daha İyi Olun! Sadece Randevu Al

tr Turkish
X
×